2. Anne-Baba-Çocuk Spor Oyunları tamamlandı

5/13 yaş alt yapı grubunda antrenmanlara devam eden sporcu adaylarımız 6. haftada velileri ile birlikte antrenmanlara katıldı. Karma olarak kurulan takımlar arasında çok eğlenceli ve çekişmeli yarışmalar yapıldı.

Alt yapı eğitimlerinin devam ettiği ve devamlı hale getidiğimiz veliler ve sporcu adayı çocuklarımız birlikte antrenman yaptılar. Uygulamamızın gereği önce velilerden ve çocuklardan 1 takım kaptanı seçtik. Daha çekişmeli bir yarışma için velilerden ve çocuklardan oluşan karma takımlar oluşturuldu 1 dakikalık isim seçme molasından sonra  ÇEVİKLER ve ÇANAKKALE takımları kuruldu. Hep beraber koş-yürü metodunda ısınma koşusu yaptılar. Eğitmenler eşliğinde kas açma-germe hareketlerini yaptılar. Kısa bir moladan sonra atletizme yönelik ısınma drillerini yaptılar. Hemen ardından oyunlara başladılar.

 

2. Anne-Baba-Çocuk Spor Oyunları (2)
Aperture: 2Camera: Redmi Note 4Iso: 100
« 1 arasında 24 »

 

VELİLER VE ÇOCUKLAR GÜNÜNE AİT VİDEOLARI AŞAĞIDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ

 

ÇEVİKLER  TAKIMI VS ÇANAKKALE TAKIMI PUAN TABLOSU
TAKIM ADI UZUN ATLAMA SPRİNT ENGELLİ BAYRAK YARIŞI F1 BAYRAK YARIŞI TOPLAM
ÇEVİKLER DERECE: 5020 PUAN: 1 SÜRE: 3,07 PUAN: 1 SÜRE: 5,29 PUAN: 1 3
ÇANAKKALE DERECE: 3950 PUAN: 0 SÜRE: 3,21 PUAN: 0 SÜRE: 5,40 PUAN: 0 0

 

Kıyasıya geçen yarışmalarda çevikler takımı Uzun Atlama, Sprint Engelli Bayrak yarışı ve F1 Bayrak yarışlarını kazanarak oyunları 3-0 ile kazanmıştır.

 

Bizim birinci amacımız her çocuğun spor yapmasını sağlamaktır. İnanıyoruz ki spor yapan her çocuk hem sağlıklı bir birey olacak hem de çok yönlü düşünebilecek kabiliyet elde edecektir.

Sizde White Falcon Sprint Academy bünyesinde çocuklarınızla birlikte hem eğlenmek hem spor yapmak isterseniz hemen bize katılın.

Yorumlar

Yorumlar

Bülent TAŞDEMİR
%d blogcu bunu beğendi: